Bilgin360 Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı
Yükleniyor...

Bilgin360 Nedir?

Yapay zeka altyapısıyla hazırlanan Bilgin360 kişiye özel hızlı okuma programıdır. İçerisinde 30dan fazla oyun ve egzersiz,100den fazla okuma ve anlama testi ile sürekli gelişimi destekleyen ve takip eden bir programdır.
Göz kaslarını geliştirmeyi, odaklanma ve motivasyon oranını yükseltmeyi, görme alanını genişletmeyi

ve okuma hızını arttırmayı sağlayan oyun, egzersiz ve testler yapay zeka tarafından kullanıcının mevcut durumu baz alınarak görev şeklinde oluşturulur. Kullanıcının oyun ve egzersizlerdeki başarı-puan durumuna göre yapay zeka tarafından oluşturulan bu görevlerin kullanıcı tarafından tamamlanması beklenir.
Her oyun ve egzersiz mevcut seviyeye bağlı olarak hız,süre ve hareket açısından gittikçe zorlaşarak kullanıcının gelişimini sürekli arttırmasını sağlar. Başlangıçta 300 seviye ve seviye başına 10 görevden oluşan işleyişiyle akıcı,eğlenceli ve sürükleyici bir serüven sunan Bilgin360 tamamen hızlı okuma tekniklerini kapsayacak şekilde hazırlanmıştır. Periyodik olarak belirli seviyelerden sonra başarı belgesi ve sertifika,program sonunda ise bitirme belgesi ile kullanıcısının başarısını taçlandırır.
Farklı meslek,uzmanlık grupları,eğitim videoları ve makalelerin desteğiyle kişiye özel 360 derece gelişim sağlamayı amaçlayarak hazırlanan Bilgin360 ;
Motor becelerini geliştirir,
Pedagojik destek sağlar,
Disleksiyi önler,
Konuşma becerisini ciddi oranda geliştirdiği için özgüveni arttırır,
LGS-YKS-KPSS-YDS-ALES gibi sınavlarda zaman kazandırır,
Kişisel gelişimi arttırır,
Odak ve motivasyonu yükseltir,
Araştırma-Geliştirme becerisi kazandırır,
Okuma alışkanlığını geliştirir,
OKUMA VE OKUDUĞUNU ANLAMAYI SAĞLAR.

Mevcut kullanım istatistiklerinden elde edilen verilere göre %97 oranında kullanıcı üzerinde okuma hızında %300 e  varan artışların Bilgin360 kullanımı sayesinde ortaya çıktığı görülmektedir.

 

Peki siz bu metni kaç dakikada okudunuz?

Bilgin360 ile 3 kat daha hızlı okumaya hemen başlayın!